KONST / Litografier / Grafiskt blad 16274283
nr 1627 4283
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Grafiskt blad, Signerad, numrerad 116/225. Gicléetryck, bildmått: 58x49 cm, yttermått inklusive ram: 73x65 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 10 juni 2024
kl 19:09:04
10/6 18:05:12
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann